برنامه‌های مهاجرتی

بهترین روش مهاجرت به کانادا

همانطور که میدانید بهترین روش مهاجرت به کانادا برای افراد مختلف متفاوت است . قوانین مهاجرت کانادا به طور مداوم در حال تغییر هستند اما در حال حاضر بیش از ۶۰ برنامه مهاجرتی به کانادا وجود دارد.
گاهی افراد وقت زیادی صرف یافتن بهترین روش مهاجرت می کنند اما پس از سال‌ها اتلاف وقت در راه تحقق این هدف ، سرخورده و ناامید از ، برای همیشه عطای مهاجرت را به لقایش میبخشند.
 یافتن بهترین و سریعترین روش مهاجرت به کانادا  را به تیم متخصص و کار ازموده شرکت خدمات مهاجرتی فصل نو بسپارید . چرا که ما  با ده ها پرونده  مهاجرتی و متقاضیان با شرایط مشابه شما ، روبرو شده ایم.
قبل از هرگونه اقدام برای مهاجرت باید بدانید ویزاهای کانادا به دو دسته کلی تقسیم می شوند
۱. ویزاهای موقت: از قبیل ویزای توریستی ، ویزای تحصیلی و ویزای کار کانادا . اینگونه ویزاها موقت هستند یعنی قبل از انقضای  ویزای خود باید کشورکانادا را ترک کنید و میبایست به قوانین مربوط به آن ویزای خاص احترام بگذارید و گرنه از کانادا اخراج خواهید شد. مثلا اگر شما ویزای توریستی داشته باشید حق کار کردن یا تحصیل در کشور کانادا  را ندارید یا اگر صاحب ویزای کار یا ویزای تحصیلی کانادا می باشید اجازه تغییر مکان کار و یا تحصیل خود را بدون کسب اجازه از اداره مهاجرت کانادا ندارید .
۲.  ویزاهای مهاجرتی: این‌گونه ویزاها منجر به اخذ اقامت دائم کانادا در بدو ورود شما می شوند . از مهمترین روشهای اخذ اقامت دائم کانادا می توان به روش مهاجرت به کانادا از طریق استانی، سابقه کار کانادایی فدرال کانادا ، مهاجرت به کانادا از طریق خویشاوندان و افراد خانواده ، مهاجرت به کانادا از طریق سابقه کار در ایالت کبک ، برنامه نیروی متخصص کبک ، روش مهاجرت از طریق خود اشتغالی در فدرال کانادا و روش‌ پذیرش سریع (اکسپرس اینتری) که یکی از بهترین و سریعترین راههای مهاجرت نیروی های متخصص سراسر دنیا به فدرال کانادا است اشاره کرد. .
یک وکیل مهاجرت متخصص و کارآمد قبل از هرگونه اقدام برای شما باید شما را از مزایا و معایب هر نوع ویزا اگاه سازد و تمام محدودیت‌های ان ویزای خاص را به شما یاد اور شود
Add Your Comment

× How can I help you?