مهاجرت آمریکا

ویزای تحصیلی امریکا

همانطور که میدانید بهترین برنامه مهاجرت به کانادا و امریکا و یا هر کشور دیگر برای افراد مختلف متفاوت است . قوانین مهاجرت کانادا و امریکا و دیگر کشورها به طور مداوم در حال تغییر هستند اما در حال حاضر  بیش از85 برنامه مهاجرتی به امریکا وجود دارد.
گاهی افراد وقت زیادی صرف یافتن بهترین روش مهاجرت می کنند اما پس از سال‌ها اتلاف وقت در راه تحقق این هدف ، سرخورده و ناامید از مهاجرت به کانادا و امریکا، برای همیشه عطای مهاجرت را به لقایش میبخشند.
 یافتن بهترین و سریعترین روش مهاجرت به کانادا و امریکا را به تیم متخصص و کار ازموده شرکت خدمات مهاجرتی فصل نو بسپارید . چرا که ما  با صد ها پرونده  مهاجرتی و متقاضیان با شرایط مشابه شما ، روبرو شده ایم .
بهترین و شناخته شده ترین روشهای موجود جهت اخذ گرین کارت امریکا برای خود و اعضای خانواده استفاده از دو روش EB-3  و EB-5  میباشد .
قابل ذکر است که شرکت خدمات مهاجرتی فصل نو در به انجام رساندن بسیاری از روشهای مهاجرت به امریکا تخصص دارد که در زیر به خلاصه ای از این موارد اشاره خواهیم کرد.
تمامی این ویزا ها ی اعم از مهاجرتی و یا موقت در نهایت میتوانند منجر به اخذ گرین کارت امریکا و یا پاسپورت امریکا می شوند
ویزای L-1 :
این ویزا برای سه سال معتبر می باشد و افرادی که از این طریق اقدام می کنند باید حداقل برای یک سال در کشور خود سابقه کار داشته باشند ویزای L-1 قابل دسترس برای کمپانیهای خارج امریکا شعبه دارند.
ویزایE-2:
این ویزا ی قابل تمدید دو ساله را می توان جمعاً تا پنج سال تمدید کرد. در این روش فرد باید مبلغی بیشتر است ۱۰۰ هزار دلار امریکا در یک بیزینس سرمایه گذاری کند و خود به صورت فعالانه آن بیزینس را اداره کند.
ویزای EB-5:
در این روش سرمایه گذاری، متقاضی میتواند با سرمایه گذاری معادل یک میلیون دلاری در مناطق معمولی ویا ۵۰۰ هزار دلار در مناطق منطقه ای، گرین کارت امریکا را اخذ کند.
ویزای F-1:
شما می توانید با اخذ ویزای تحصیلی و تبدیل آن به ویزای H1B یا همان ویزای کار, گرین کارت خود را دریافت کنید سطح زبان انگلیسی شما یکی از فاکتورهای تعیین کننده در این روش می باشد.
فامیلی اسپانسر شیپ:K-3/K-4
در این روش فردی که دارای گرین کارت و یا پاسپورت می‌تواند افراد خانواده خود را (همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال) به امریکا بیاورد.
ویزای B-2:
این مدل ویزا ویزای توریستی می باشد که متقاضی این نوع ویزا می بایست به آفیسر و دولت امریکا ثابت کنند که به کشور خود باز خواهد گشت اما یک توریست میتوانند به شرط پیدا کردن کار در کشور امریکا و تغییر نوع ویزای خود پس از مدتی موفق اخذ گرین کارت امریکا شود.

جهت بررسی امکان پذیرش از روشهای مهاجرتی امریکا با پر کردن فرم ارزیابی آنلاین شرکت فصل نو اولین گام خود را در رسیدن به فصلی نو از زندگی ، مطمئن بردارید .
× How can I help you?