در بیست و ششیمین دوره قرعه کشی برنامه مهاجرتی استان آلبرتا ،این استان برای۴۷۱ متقاضی اکسپرس اینتری با حداقل امتیاز ۳۰۳ دعوت نامه فرستاد.

استان آلبرتا یکی از زیباترین استان‌های واقع در کانادا است که از شرق با استان بریتیش کلمبیا ، از غرب با استان ساسکاچوان، از شمال با ایالت های شمال غربی و از جنوب به امریکا مرز مشترک دارد.

آلبرتا یک قطب گردشگری و در عین حال اقتصادی در کانادا به حساب می آید. مهمترین جاذبه های توریستی این استان، پارک ملی بنف، دریاچه لوئیس، ادمونتون و کلگری است.

در ۱۷ جولای ۲۰۱۹ استان آلبرتا ۲۵۱ دعوت نامه برای متقاضیان برنامه اکسپرس اینتری با حداقل امتیاز ۴۰۰ فرستاده بود.

اما فقط یک هفته بعد در بیست و ششمین دوره قرعه کشی ، تعداد ۲۲۰ متقاضی با حداقل امتیاز ۳۰۳ ازطریق برنامه مهاجرتی استان آلبرتا دعوتنامه دریافت کردند.

اولین قرعه کشی که استان آلبرتا در آن شرکت کرد دسامبر ۲۰۱۸ و از آن موقع تعداد ۵۰۶۳ دعوت نامه برای متقاضیان واجد شرایط در برنامه اکسپرس اینتری از طرف این استان فرستاده شده است.

البته در نظر داشته باشید برخی از متقاضیان در اولویت دریافت دعوتنامه قرار دارند.

۱- متقاضیانی که یک پیشنهاد شغلی از استان آلبرتا دارند.

۲-متقاضیانی که سابقه کاری در استان آلبرتا دارند.

۳-متقاضیانی که از یک دوره دانشگاهی در یکی از موسسات آموزشی معتبر کانادا فارغ التحصیل شدند.

  اما در نظر داشته باشید که اگر اعتبار پروفایل اکسپرس اینتری شما کمتر از ۳ ماه می باشد و یا شغل شما در لیست شغل های غیر قابل قبول برنامه مهاجرتی استان آلبرتا می باشد، شما شانس زیادی برای مهاجرت از این روش مهاجرتی نخواهید داشت. 

حداقل امتیاز در برنامه منتخب استانی آلبرتا همواره پایین‌تر است برنامه مهاجرتی اکسپرس اینتری فدرال بوده است. این امتیازها حتی به ۳۰۰ امتیاز در چهار قرعه کشی متفاوت از استان آلبرتا هم رسید، که این فرصت بسیار خوبی است برای افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند .

متقاضیان که اسمشان در صندوق قرعه کشی اکسپرس اینتری وجود دارد برای مواردی همچون تحصیلات ، سن، مهارت زبان ،سابقه کاری ،پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای کانادایی و خانواده درجه یک در کانادا می‌توانند روی هم رفته حداکثر ۶۰۰ امتیاز دریافت می کنند. این را در نظر داشته باشید که پس از دریافت دعوتنامه ،۶۰۰ امتیاز بطور یکجا به امتیازات اکسپرس اینتری متقاضیان اضافه خواهد شد. که این امر دریافت اقامت دائم از طریق اکسپرس اینتری را برای این سری افراد ضمانت می کند.

اکسپرس اینتری شامل ۳ برنامه مهاجرتی می باشد

تمام افرادی که میخواهند واجد شرایط برنامه استانی آلبرتا باشند باید حتماً واجد شرایط یکی از برنامه‌های مهاجرتی قید شده در بالا نیز باشند.

تقریباً تمامی استانها در کانادا یک برنامه مهاجرتی استانی خاص خود را دارند که به هر استان این شانس را می دهد تا از بین متقاضیان مهاجرت به کانادا در صندوق قرعه کشی اکسپرس اینتری، نیازهای بازار کار و اقتصادی استان خود را تامین کنند.

وکلای ما درشرکت مهاجرتی فصل نو سالیان سال است که در زمینه مهاجرت استانی و اکسپرس اینتری تخصص دارند، شما می توانید با اطمینان خاطر پرونده مهاجرتی خود را به ما بسپارید.

برای ارزیابی  شانس قبولی خود برای مهاجرت از این روش لطفاً فرم ارزیابی رایگان ما را پر بکنید.

Add Your Comment

× How can I help you?