آخرین آمار بررسی شده توسط وزارت کار کانادا در ماه اکتبر نشانگر افزایش چشمگیر ایجاد کار در استان بریتیش کلمبیا کانادا و نیوفاندلند است.

به گفته وزارت کار کانادا تعداد ۴۴۳ هزار شغل جدید در ۱۲ ماه گذشته بین اکتبر سال ۲۰۱۸ و اکتبر سال ۲۰۱۹ به تعداد مشاغل این کشور اضافه شده است.

هر چند کانادا در ماه اکتبر با کمی افزایش نرخ بیکاری روبرو شد اما در مجموع نرخ اشتغال در سال گذشته همواره در حال افزایش بوده است.

کانادا به خصوص در ماه های آگوست و سپتامبر نرخ افزایش اشتغال بیشتری را نسبت به ماه های دیگر شاهد بوده است.

در بین استانهای کانادا استان بریتیش کلمبیا با ۱۵ هزار شغل خالص در ماه اکتبر پرچمدار بالاترین افزایش نرخ اشتغال به کار در کانادا بود.

نرخ بیکاری این استان با ۴.۷ درصد در صدر پایین ترین نرخ بیکاری در کانادا قرار دارد.

نیوفاندلند و لابرادور یکی دیگر از استان های موفق کانادا در زمینه اشتغال زایی در سال گذشته بوده اندو این استان با ایجاد ۲۷۰۰ شغل خالص که به صورت نیمه وقت و یا تمام وقت بوده اند در رده دوم بعد از استان بریتیش کلمبیا قرار می گیرند.

میانگین سن کارگران استخدام شده در سال گذشته در کانادا بین ۲۴ تا ۵۴ می باشد.

سطح اشتغال در ماه های گذشته بدون تغییر بودند.

در ماه اکتبر نرخ بیکاری برای افراد با ۵۵ سال سن ۴.۷ درصد بوده است که این نرخ نسبت به سال گذشته با ۰.۲ دهم درصد افزایش همراه بوده است .کاهش رو به رو شد،این امر نشان دهنده بازار کار بسیار مناسب در استان بریتیش کلمبیا میباشد.

از طرف دیگر اشتغال در بین مردان ۲۵ تا ۵۴ ساله در ماه اکتبر به اندازه ۲۹ هزار شغل کاهش یافته است اما حتی نرخ افزایش اشتغال این گروه همچنان نسبت به سال ۲۰۱۸ با افزایش چشم گیری روبرو بوده است.

آمار درست شده توسط وزارت کار کانادا نشان می دهد که تغییر چندانی در سطح اشتغال به کار در استان بریتیش کلمبیا کانادا بین زنان ۲۴ تا ۵۴ ساله اتفاق نیفتاده است است.

سطح اشتغال همچنین برای افرادی که در هر یک از زمینه های بیمه املاک و مستغلات و اجاره و لیزینگ و صنایع مالی فعالیت می کنند از تعداد ۱۸ هزار شغل به ۶۴ هزار شغل افزایش داشته است.

مسلماً افرادی که در سیستم اکسپرس اینتری دارای پروفایل فعال هستند، می‌توانند قابلیت های شغلی خود را به کارفرما های کانادایی نشان دهند. این افراد شانس بالایی برای پیدا کردن یک شغل کانادایی از خارج از خاک کانادا را دارند.

شما می توانید برای ایجاد پروفایل اکسپرس اینتری و دسترسی به بانک مشاغل کانادایی با شرکت مهاجرتی فصل نو تماس بگیرید.

مشاورین مهاجرت و وکلای مهاجرت متخصص در شرکت مهاجرتی فصل نو میتوانند در در این زمینه به شما کمک کند. همین امروز فرم ارزیابی رایگان مهاجرت کانادا را پر کنید و برای مشاوره رایگان با متخصصین ما تماس بگیرید

Add Your Comment

× How can I help you?